ГУР Міноборони попереджає про плани РФ щодо дискредитації Зеленського перед західними союзниками

Головне управління розвідки Міністерства оборони України попереджає про підготовку країною-агресором РФ акції щодо дискредитації президента Володимира Зеленського. У відомстві закликали міжнародну спільноту не довіряти російській пропаганді та отримувати інформацію про Україну з перевірених джерел.

“Адміністрація президента РФ Володимира Путіна погодила створення нової структури, афілійованої з російськими спецслужбами. Її головним завданням стане реалізація інформаційної акції, спрямованої на дискредитацію президента України Володимира Зеленського у країнах Західної Європи”, — йдеться у повідомленні.

За інформацією українського відомства, згідно із задумом буде створено та оприлюднено фейковий майданчик (сайт) так званого “Фонду Зеленського”, на якому іноземним громадянам та установам запропонують приєднатися до його “діяльності”.

“Планується створення та подальша публікація асортиментної лінійки “Фонду” та реєстрація його на торгових майданчиках Європи. Роботу організаційної структури “Фонду” у країнах Європи планується розвивати за принципом “мережевого маркетингу”. Це, на думку організаторів, дозволить розповсюджувати вказану інформацію у європейському медіапросторі”, — зазначили у ГУР.

Станом на 10 серпня для запуску цього “проєкту” завершено основні підготовчі заходи:

  • створено сайт т.зв. “Фонду Зеленського”;
  • підготовлено скріншоти нібито публікацій відомих ЗМІ про створення “Фонду” для поширення у соціальних мережах;
  • створено базу т.зв. “мережевих лідерів” для подальшого поширення матеріалів;
  • підготовлені меми та коментарі для соціальних мереж.


“Найближчим часом очікується повноцінний “запуск” проєкту та початок широкої медійної кампанії з розкрутки”, — повідомили у відомстві.

Нагадаємо, екскомандир роти батальону “Айдар” Євген Дикий в ефірі марафону “FreeДОМ” на телеканалі UA озвучив оцінку, що можливостей у армії РФ взяти такі великі цілі, як Харків чи Миколаїв, не більше, ніж в України прямо зараз звільнити Севастополь.

З початку серпня з окупованих територій України виїхали понад 12000 людей — Верещук

Сейм Латвії визнав РФ державою — спонсором тероризму

Читайте також: У Маріуполі запустили масову рекламу для вербування людей до армії окупантів — Андрющенко

Прямий ефір