“Грузинський легіон” сьогодні зазнав втрат

Колишній прес-аташе Посольства Грузії в Україні Бачо Корчилава на своїй сторінці в Facebook повідомив,  що на Донбасі представники “Грузинського легіону” потрапили під обстріли російсько-окупаційних військ, унаслідок чого вісім бійців були поранені.

У повідомленні йдеться, що бойовики обстріляли позиції грузинських бійців на Світлодарській дузі.  “У “Грузинського легіону” 8 поранених і контужених. Хлопці потрапили під обстріл”.

Крім того, командир формування Мамука Мамулашвілі також підтвердив цю інформацію: “На жаль, сьогодні у нас 8 поранених”.

Раніше прес-центр штабу АТО сповістив, що  опівночі російсько-терористичні війська здійснили 6 обстрілів українських  позицій. Агресор й надалі застосовує зброю, яка заборонена Мінськими домовленостями.

” У відповідь українські військовослужбовці 2 рази придушували вогневу активність агресора”, – зазначається у повідомленні.

Так, на Луганському напрямку епіцентром напруженості стала Світлодарська дуга. Тут із важких мінометів калібру 120-мм бойовики вели вогонь довкола Луганського, Лозового і Новолуганського. Загалом у цьому районі вони випустили по наших оборонних укріпленнях майже 70 боєприпасів.

На Донецькому напрямку з 82-мм мінометів та піхотного озброєння терористи обстріляли захисників Лебединського, а з гранатометів різних видів вели вогонь у передмісті Авдіївки.

На інших ключових ділянках  впродовж дня було відносно спокійно.

Прямий ефір