“Грузія — це Європа”: студенти вийшли на мирний марш у Тбілісі (ВІДЕО)

Ілюстративний скріншот: uatv.ua

Студенти в Грузії радіють скасуванню законопроєкту про “іноагентів”. На мирному марші вони скандують, що Грузія — це Європа, сьогодні, 10 березня, повідомляє FREEДОМ.

Активісти хочуть, щоб Грузія була в ЄС, і додають, що разом з Україною борються зі спільним ворогом — Росією.

“Ми хочемо, щоб Грузія була в Європі. Разом з Україною ми боремося зі спільним ворогом — Росією. І цей ворог у Грузії втілений у проросійському парламенті. Громадськість, люди чинили потужний опір цьому закону, цьому проросійському закону. І ми продовжуватимемо цю роботу, щоб Грузія йшла європейським шляхом. Ми чекаємо на статус кандидата, у листопаді буде ясно — отримаємо ми його чи ні. Для цього ми ще маємо виконати 12 рекомендацій від Єврокомісії, тому наша справа триває. Суспільство стежитиме за тим, щоб ці рекомендації виконали”, — сказала активістка Тамар Джакелі.

Скасований закон протестувальники називають копією російського. Грузинські студенти запевняють, що боротимуться стільки, скільки потрібно.

“Ми боремося за свою свободу. Ми зібралися тут, тому що не дуже віримо уряду. Вони нас уже підводили. Нам не подобається цей закон. Він російський. Вони кажуть, що це американський закон, але це не так. Це — копія російського. Це буде цензура. Ми — студенти грузини боротимемося стільки, скільки потрібно”, — заявила студентка Ана.

Читайте також: Грузинська влада копіює путінські практики та намагається перетворювати режим на подібний до того, що існує в Росії, — Фесенко

Прямий ефір