Головний обман — це війна в Україні й те, як росіянам показується роль Росії у світі, — Красильщик (ВІДЕО)

Ілюстративне фото: dw.com

У Росії повно обманів, але головні з них — це інформація про те, чому Росія воює з Україною і не називає це війною, а також як пропагандисти показують роль РФ у світі. Про це сьогодні, 6 жовтня, в ефірі телеканалу FREEДОМ сказав голова проєкту “Служба підтримки” Ілля Красильщик.

“Головний обман — це війна в Україні й те, як росіянам показують роль Росії у світі та відносини Росії з рештою світу”, — вважає він.

За словами Красильщика, коли людям пропагандисти кажуть, що є якісь міфічні нацисти в Україні, коли ти сам на них схожий набагато більше за інших, коли кажуть, що вторгнення в іншу країну без жодних підстав — це благо — неправильно.

“А говорити, що війна — це погано, це — незаконно. Коли тобі кажуть, що весь світ збожеволів, а ти єдиний нормальний — ось це головний обман. Всі інші обмани… Коли тобі кажуть, що одна людина при владі 20 років — це нормально. Це обман. Ось це все йде з цього обману. Ось коли ти почав брехати по-справжньому в усьому, вже далі як би ти не можеш зупинитися”, — зазначив він.

Очільник проєкту “Служба підтримки” звернув увагу, що вже багато разів було сказано, що війна в Україні — це війна Володимира Путіна з реальністю.

“От вперше, можливо, за весь час Володимир Путін зіткнувся зі ситуаціями, коли він воює з реальністю, яку він контролює. Він зіткнувся зі справжньою реальністю, і ця реальність виявилася сильнішою. ​​І далі під це вже доводиться робити мобілізацію”, — каже Красильщик.

Оскільки не можна робити мобілізацію, оскільки немає війни, Путін оголосив часткову мобілізацію, нагадав він.

“Але що таке часткова мобілізація, ніхто не знає. Часткової мобілізації немає в законах. Це термін, вигаданий на ходу”, — додав медійник.

Читайте також: Кремль обходить дані ним же гарантії та обіцянки мобілізованим: ТОП-5 обманів

Нагадаємо, з початку мобілізації кількість запитів до проєкту “Служба підтримки” значно збільшилася.

Прямий ефір