Глави МЗС країн ЄС проведуть виїзне засідання у Києві, — Боррель

Жозеп Боррель. Фото: newsroom.consilium.europa.eu

Рада міністрів країн ЄС із закордонних справ проведе виїзне засідання у Києві, щоб на місці ознайомитись із ситуацією в Україні. Про це заявив голова європейської дипломатії Жозеп Боррель, повідомляє FREEДОМ з посиланням на його відеобрифінг.

“В обговоренні наших двосторонніх відносин з Україною ми присвятили дискусію безпеки. Зокрема, на цьому Українському допоміжному фонді в межах Європейського фонду миру, який я запропонував на розгляд міністрів у Толедо, ми продовжуватимемо обговорювати це. Я можу повідомити, що ми проведемо зустріч міністрів закордонних справ у Києві вже найближчим часом”, — заявив Боррель.

Він також наголосив, що з метою безпеки поки що не може називати конкретні дати, але, за його словами, зустріч у Києві відбудеться найближчим часом.

Раніше італійське видання ANSA повідомило, що Європейський Союз має намір провести зустріч міністрів закордонних справ країн-членів у Києві на початку жовтня. Мета зустрічі полягає в тому, щоб йти шляхом політичної інтеграції, продемонструвати підтримку ЄС на критичному для України етапі в період повномасштабної війни.

Читайте також: “Передусім — підтримка наших людей і вдячність тим, хто допомагає Україні й українцям”: Зеленський прибув до США

Прямий ефір