Генпрокурор обговорила з очільницею місії МВФ співпрацю щодо повернення в Україну злочинних активів

Фото Офіс генпрокурора України


Генпрокурор Ірина Венедіктова зустрілася із головою місії Міжнародного валютного фонду в Україні Іванною Владковою-Холлар та керівником юридичного департаменту МВФ Еммануелем Матіасом для обговорення питання повернення з-за кордону викрадених в Україні коштів та майна.

Про це повідомляє UA з посиланням на Офіс генерального прокурора.

Зустріч відбулася під час робочого візиту до США. Ірина Венедіктова розповіла, що в генпрокуратурі підготували комплексну стратегію повернення активів і план дій.

“Питання розшуку та повернення активів дуже складне і комплексне. Я твердо вірю, що ефективна координація між правоохоронними органами та нашими міжнародними партнерами дасть результат. В Україні підготовлена комплексна стратегія повернення активів і план дій. Ми готові до ефективної співпраці в конкретних справах”, – сказала Венедіктова.

Вона також наголосила на важливості взаємодії в питаннях протидії злочинам у банківській сфері.

“Останнім часом Офісу генпрокурора вдалося досягти результативності в справах щодо ТОП-10 боржників Нацбанку та Фонду гарантування вкладів фізичних осіб”, – зазначила генпрокурор.

Нагадаємо, влада Російської Федерації несе відповідальність за злочини, скоєні російськими найманцями із “Групи Вагнера”. Резолюцію щодо порушення прав людини ПВК “Вагнер” ухвалили депутати Європейського парламенту.

Читайте також: Злочини проти журналістів: поліція направила до суду 17 кримінальних проваджень у 2021 році

Прямий ефір