Фільм “Україна за кадром” візьме участь у Agora Docs

Фото Держкіно

Фільм Владислава Васильченка “Україна за кадром”, який створюється за підтримки Державного агентства України з питань кіно, відібрано до участі в кіноринку Agora Docs 23 Фестивалю документального кіно в Салоніках.

Про це пише UATV із посиланням на Держкіно.

Як зазначається, Agora Docs є найважливішим кіноринком для країн Південно-Східної Європи, Середземномор’я та Близького Сходу. “Україна за кадром” буде представлена в секції Agora Docs In Progress, до участі в якій було відібрано 10 фільмів на стадії завершення виробництва. 

“Україна за кадром” – це документальний фільм, який складається з новел, об’єднаних темою так званих міст-привидів та їхніх мешканців. “Залишенці” втілюють фантастичну життєву силу українців, які можуть мріяти про краще майбутнє навіть серед цілковитої руїни. І вони готові втілювати його своїми руками тут і зараз із самоіронією та усмішкою на обличчі.

Кінопроєкт став одним із переможців 12-го конкурсного відбору Держкіно. Продюсери картини – Олександра Костіна і Лук’ян Галкін, який виступив також автором сценарію картини. Виробництво – компанія Bosonfilm.

Нагадаємо, що короткометражку “Тигр блукає поруч” відібрали до конкурсу кінофестивалю в Токіо.

Також повідомлялося, що український фільм “Мати Апостолів” отримав 3 нагороди 10-го Нью-Йоркського міжнародного кінофестивалю.

Прямий ефір