Фесенко пояснив, навіщо РФ запускає нові фейки про Україну у західних ЗМІ

Росія веде цілеспрямовану інформаційно-політичну кампанію проти України. Країна-агресор намагається тиражувати через деякі західні засоби інформації тезу, що в країні нібито є конфлікт між центральною та місцевою владою. Паралельно РФ намагається просувати тезу, що Україна перепродає зброю, яку отримала від партнерів. Про це повідомив політолог Володимир Фесенко в ефірі марафону “FreeДОМ” на телеканалі UA.

Фесенко пояснив, що суть такої кампанії полягає в тому, щоб посварити Україну з союзниками.

“Насправді нам самим не вистачає цієї зброї. Тому відбувається жорсткий контроль за його використанням. Проте фейки запускаються. Росія не може перемогти українців на полі бою, тому намагається послабити і посварити нас як з партнерами, так і всередині країни”, – сказав політолог.

За словами експерта, саме на це спрямована теза і про конфлікт між військовими адміністраціями та мерами українських міст.

“Тимчасові військові адміністрації створено в рамках закону про воєнний стан. В умовах війни діє особливий порядок управління. На відміну від мирного часу, коли повноваження розподілялися між обласними та районними адміністраціями, мерами тощо”, – зазначив експерт.

Нагадаємо, директорка української Amnesty International Оксана Покальчук звільняється з посади у зв’язку зі скандальним звітом організації про Збройні сили України.

Російські військові могли замінувати Запорізьку АЕС — The Insider

РНБО має список із 86 осіб, які впливають на політику Кремля — Данілов

Читайте також: Масштаби втрат РФ у розв’язаній Кремлем війні з Україною вже не порівняти з Афганістаном — Фейгін

Прямий ефір