Для вступу на молодшого спеціаліста дев’ятикласникам знадобиться ID-картка

Прес-служба Міністерства освіти й науки України поінформувала,  що учням, які планують вступати 2018 року на молодшого спеціаліста на основі дев’ятии класів, відтепер знадобиться паспорт у  формі ID-картки.

За словами директора Департаменту вищої освіти МОН Олега Шарова, відповідно до умов прийому, вступникам на молодшого спеціаліста на базі дев’яти  класів під час подання заяви на вступ необхідно пред’явити оригінал документа, що посвідчує особу, та подати його копію.

“Таким документом є паспорт у вигляді ID-картки, який видається громадянам України з 14-річного віку. Тож  для вступу на основі дев’яти  класів потрібно подавати саме таку ID-картку. І ми дуже просимо заздалегідь потурбуватися про її замовлення та отримання. Адже вступати за свідоцтвом про народження зможуть лише ті вступники, яким 14 років виповнилося після 1 травня 2018 року”, – зазначив він.

Варто нагадати, що прийом заяв на молодшого спеціаліста для вступників на базі 9 класів почнеться 2 липня і триватиме до 14 липня 2018 року. Такі вступники подаватимуть заяви в паперовій формі. Водночас вступники на базі 11 класів подаватимуть документи виключно в електронній формі.

 

Прямий ефір