Cьогодні у 66 ОТГ стартували перші місцеві вибори

Фото Укрінформ-UATV

Сьогодні, 30 червня, у 66 ОТГ вперше проводять вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і сільських, селищних, міських голів.

Про це у Facebook повідомив віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко.

“Сьогодні народжуються ще 66 громад із новими повноваженнями та можливостями. Жителі громад обирають менеджерів і управлінців, з якими разом будуватимуть своє майбутнє – переконаний, успішне й європейське”, – написав він.

Фото Facebook Геннадій Зубко

Перші вибори  відбудуться: у Вінницькій області – у 5 ОТГ; у Волинській – в 1 ОТГ; у Житомирській – у 2; у Запорізькій області – у 4; в Івано-Франківській області – в 1; у Київській області – у 5; у Кіровоградській – в 1; у Луганській  – у 8; у Миколаївській – у 12 громадах; в Одеській – у 4; у Полтавській – в одній; у Рівненській – у 3; у Сумській – у 4; у Харківській – в одній; у Херсонській області – у 2; у Хмельницькій – в одній; у Черкаській області – у 3; у Чернівецькій області – у 2; у Чернігівській області – у 6.

Також сьогодні пройдуть додаткові вибори депутатів 30 сільських, селищних рад (14 сільських, 16 селищних рад), які приєднуються до ОТГ. Обирають їх у Вінницькій, Житомирській, Запорізькій, Луганській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Херсонській, Хмельницькій, Черкаській, Чернігівській областях.

Нагадаємо, за результатами опитування, 81% українців планують взяти участь у дострокових виборах до Верховної Ради.

Прямий ефір