Бойовики ОРДіЛО не спроможні дотримуватися домовленностей, – штаб АТО

На думку української сторони Спільного центру контролю та координації (СЦКК), з проросійськими бойовиками неможливо домовлятися, – сповіщає  прес-центр штабу АТО.

“Українська сторона СЦКК пов’язує продовження обстрілів позицій підрозділів Збройних сил України під час встановленого “новорічно-різдвяного” режиму припинення вогню, у тому числі, зі зброї,  забороненої Мінськими домовленостями, з неспроможністю керманичів НЗФ ОРДіЛО дотримуватися взятих на себе будь-яких зобов’язань та їх зацікавленістю у подальшому загостренні збройного протистояння”, – йдеться у повідомленні.

За інформацією штабу АТО, вже 1 січня 2018 року о 13.30 терористи  ОРДО розпочали обстріл позицій підрозділів ЗС України в районі населеного пункту Павлопіль (Донецька область) з гранатометів та стрілецької зброї,  одночасно випустивши дві міни калібру 120 мм. Вдруге ці ж позиції підрозділів наших військових було обстріляно терористами  близько 20.40 години  з мінометів калібру 82 мм (зафіксовано 5 розривів мін).

Неспокійно було і в районі населеного пункту Водяне, де бойовики вели обстріл позицій сил АТО із стрілецької зброї та гранатометів.

Проросійські найманці також застосовували міномети під час обстрілів позицій Збройних сил України: близько 21.00 години 1 січня в районі населеного пункту Луганське (Луганська область) зафіксовано 4 розриви мін калібру 82 мм.

“Українська сторона СЦКК наголошує: підрозділи ЗС України у районі проведення АТО на території Донецької та Луганської областей, безумовно дотримуються Мінських домовленостей та забезпечують виконання усіх заходів щодо дотримання режиму «тиші» по всій лінії розмежування сторін на сході України, незважаючи на брудні провокації проросійських терористичних військ”, –   зауважили в штабі.

Як відомо, наприкінці грудня 2017 року в Мінську було домовлено про черговий “режим тиші” на період новорічних свят.

Прямий ефір