Атака на енергетичну інфраструктуру України: Харків відновлюється

Ілюстративне фото: www.pravda.com.ua

Комунальні служби Харкова всю ніч працювали для відновлення електропостачання. Про це сьогодні, 24 листопада, повідомляє кореспондентка FREEДОМ Наталія Білокудря.

Після ракетної атаки на енергетичну інфраструктуру України у місті, як і у багатьох інших населених пунктах України, зникло світло.

За словами голови Харківської обласної військової адміністрації Олега Синєгубова, ракетних ударів по області не було, але у Харкові зникло світло, призупинилася робота метро та електротранспорту.

“Людей з метрополітену евакуювали. На вулиці вивели додаткові маршрути, але все одно були величезні черги на зупинках. Через те, що не працювали світлофори, на складні перехрестя вийшли співробітники патрульної поліції та вручну регулювали рух”, — розповіла Білокудря.

Як зазначив міський голова Харкова Ігор Терехов, через відключення світла доведеться перезапускати систему опалення.

Також фіксувалися проблеми із мобільним зв’язком. Служба екстреної медичної допомоги працювала справно. Машини швидкої допомоги чергували біля великих супермаркетів, і ті, хто потребував медичної допомоги, могли звернутися до них безпосередньо.

Читайте також: “Не бояться холоду, темряви, терористів”: як Україна долає наслідки масованих російських обстрілів

Прямий ефір