Арнольд Шварцнеггер благословив українських музикантів

І що б ви робили, якби Містер Всесвіт випадково приїхав до вас? Вдерся на знімальний майданчик, де ви працюєте над кліпом і благословив його?

Саме такий випадок стався з київським поп-рок гуртом Double Life, які знімали ролік на пісню з майбутнього альбому на Західному узбережжі.

Брати-близнюки, Володимир та Михайло Дубелі, основа гурту, розповіли Karabas Live детальніше про те, що сталося: “Це був другий знімальний день у Каліфорнії, ми саме працювали над сценою зі скейтом і тут…Під’їжджає до нас Шварцнеггер на електровелику і просто запитує, типу, хто ми і звідки? Звичайно це було мега-несподівано! Розповіли йому з братом усе в кількох словах. Мовляв, ми музиканти з України, знімаємо кліп. А він натомість розповів, що лише напередодні зустрічався з Кличком. Яким із них – не уточнював. Ми ще перекинулися кільком а словами про свою творчість і наостанок почули напутню фразу, ні-ні, не “I’ll be back”, а “I bless your music video”, тобто, “я благословляю Ваш кліп”. Тож нічого окрім успіху тепер ми не очікуємо.

Наприкінці літа 2017 року фронтмени гурту відправилися у творчу відпустку до Америки, де плідно працювали над експерементальною піснею “Космос” та новою відео роботою. За словами самих хлопців, пісня суттєво відрізняється від усіх попередніх, адже вона не лірична та має електро-танцювальні мотиви.

Довідково: Double Life — фіналісти шоу “Україна Має Талант 4” та учасники Ukrainian Song Project 2017. Хлопці встигли випустити дебютну платівку “Полум’я” та попрацювати з саундпродюсером та учасником гурту “Океан Ельзи” Мілошом Єлічем. Зараз Володимир та Михайло працюють над новим лонгплеєм, вихід якого очікується наступного року.

Прямий ефір