Студенти КНУ імені Тараса Шевченка познайомились з роботою телеканалу FREEДОМ (ФОТО)

Олег Борисов зі студентами. Фото: uatv.ua

Студенти Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка відвідали виробничі майданчики державного підприємства “Мультимедійна платформа іномовлення України”. Екскурсію та майстер-клас для майбутніх колег провів ведучий телеканалу  FREEДОМ Олег Борисов.

Студенти 3-го курсу, які навчаються за спеціальністю “Журналістика і соціальні комунікації”, на власні очі побачили, як створюються теленовини, познайомилися з тонкощами роботи в кадрі, відвідали ефірні апаратні, спробували себе в ролі ведучих і редакторів, попрацювали з телесуфлером та занурилися в динамічну роботу ньюзруму телеканалу FREEДОМ.

Фото: uatv.ua

Це була дійсно унікальна можливість для кожного з нас. Ми не лише побачили, як працює телебачення зсередини, але й отримали практичний досвід, який неможливо здобути в аудиторії. Поради Олега Борисова були дуже корисними, адже допомогли почуватися впевненіше перед камерою, зрозуміти, як правильно взаємодіяти з телесуфлером, налаштовувати ефір і працювати з колегами в умовах стресу. Ця зустріч дала нам змогу побачити медіаіндустрію з іншого боку та надихнула на подальший професійний розвиток“, — поділилася своїми враженнями студентка Сніжана Журбенко.

Олег Борисов розповів майбутнім журналістам про важливість природності в кадрі, правильну взаємодію з гостями в ефірі та підготовку до різних форматів тележурналістики. Ведучий високо оцінив ініціативність і ентузіазм молоді.

Фото: uatv.ua

“Завжди приємно працювати з талановитою молоддю, яка прагне розвиватися. Вони — майбутнє української журналістики. Я радий, що мав змогу поділитися своїм досвідом, і впевнений, що серед цих студентів є майбутні професіонали, які з часом підсилять український медіапростір”, — зазначив він.

Фото: uatv.ua
Фото: uatv.ua
Фото: uatv.ua

Як повідомлялось раніше, ДП “МПІУ” та КНУ ім. Тараса Шевченка уклали Меморандум про співпрацю з метою підготовки майбутніх журналістів, фахівців у сфері медіа, аудіовізуального мистецтва та виробництва, соціальної комунікації і зв’язків з громадськістю. Також ДП “МПІУ” уклало Меморандум про співпрацю з Університетом театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого. На майданчиках українського державного іномовлення регулярно проходять екскурсії та майстер-класи для майбутніх фахівців медіагалузі. Ведучі та фахівці ДП “МПІУ” проводять відкриті лекції для студентів профільних напрямів журналістика, зв’язки з громадськістю, телевізійне виробництво тощо.

Прямий ефір