30 тис. солдатів втратила Росія під час зимового “наступу”, — Ягун

Віктор Ягун. Скріншот: uatv.ua

РФ не нагромадила достатньо ресурсів перед новим наступом. В результаті окупанти лише посилили свої позиції на фронті, але не створили ударного кулака для прориву позицій ЗСУ. За цей період армія РФ встигла втратити 30 тис. солдатів та частину бойової техніки. Про це сьогодні, 18 березня, в ефірі телеканалу FREEДОМ заявив генерал-майор запасу СБУ Віктор Ягун.

“Близько 1000 втрат кожного дня, це фактично батальйон, тактична група РФ в день. Це величезна кількість людей. Тобто плюс-мінус вони за цей період близько 30 тисяч особового складу втратили, якщо не більше. Це приблизно. Зрозуміло, що це лише особовий склад, який був знищений. А скільки було поранених, санітарні втрати та плюс техніка”, — сказав Ягун.

Зараз противник намагається реабілітуватися новою хвилею мобілізації, але на підготовку особового складу піде не менше двох місяців, а за цей час окупанти можуть втратити позиції, що утримуються.

Противник оголосив часткову мобілізацію і почав її проводити в 30 регіонах Російської Федерації. Але треба близько двох місяців для того, щоб цих людей зібрати, навчити хоча б елементарного і знову кинути в цю м’ясорубку. Це якраз той період, коли наші сили зможуть перейти до контрнаступу”, — сказав Ягун.

Читайте також: Росіяни вночі вдарили по Запоріжжю й Новомосковську — подробиці

Прямий ефір