24 березня 2022 року вийде в прокат фільм за книгою Скрябіна “Я, “Побєда” і Берлін” (ФОТО)

Фото Держкіно

Автори фільму “‎‎Я, “Побєда” і Берлін” представили тизер-постер і оголосили дату кінотеатральної прем’єри – 24 березня 2022 року.

Про це повідомляє пресслужба Держкіно, пише UA.

“‎‎Я, “Побєда” і Берлін” – історія музиканта-початківця Кузьми. За три дні до запланованого концерту він вирушає зі своїм другом Бардом до Берліна на старій “Побєді”.

“Кажуть, там є колекціонер, готовий обміняти жовту бестію на шестисотий “Мерс”. Кузьма обіцяє своїй дівчині Барбарі повернутися додому на новій тачці, а хлопцям з гурту – встигнути на виступ. Вже з перших хвилин подорожі все, звісно, йде не за планом. Проте точно відомо одне: пригода допоможе героям знайти справжнє призначення”, – йдеться у повідомленні.

Стрічку режисерки Ольги Ряшиної створено за мотивами однойменної автобіографічної повісті Андрія Кузьменка – Кузьми Скрябіна.

До слова, стрічка “Земля Івана” режисера Андрія Лисецького отримала нагороду IX Міжнародного кінофестивалю студентських та дебютних фільмів “Бастау” в Казахстані. Картину визнано Найкращим неігровим фільмом у документальній секції.

Читайте також: Український фільм відібрали до участі у кінофестивалях у Великій Британії та Словенії

Прямий ефір