Угорщина не заперечує євроінтеграційні прагнення України, – Кулеба

uatv
25.01.2020
Скрін UATV

Віцепрем’єрміністр Дмитро Кулеба заявив, що всі країни ЄС підтримують євроінтеграційні та євроатлантичні прагнення України.

Про це він розповів в інтерв’ю Радіо Свобода.

“Є ті (країни), хто більш скептично налаштований, є ті, хто більш оптимістично налаштований. І, збалансовуючи їх інтереси, формується і позиція ЄС. Але я не знаю жодної країни Євросоюзу, яка виступала би проти того, щоб Україна максимально наблизилася до ЄС і стала невід’ємною частиною широкого європейського простору”, – сказав політик.

За словами Кулеби, навіть Угорщина, попри деякі складнощі у двосторонніх відносинах між Києвом та Будапештом, не заперечувала європейську перспективу нашої країни.

“Після того, як у нас виникла з ними суперечка певна, Угорщина почала блокувати засідання Комісії Україна-НАТО. Але в ЄС Угорщина підтримує санкції проти Росії, запроваджені у відповідь на агресію проти нашої держави. І в принципі нічого не блокує. І в нас є двосторонній наш трек, де ми намагаємося вирішувати проблеми. Але я не бачу і ніколи не чув, щоб Угорщина заперечувала європейську перспективу України”, – наголосив він.

Нагадаємо, що воєнні розвідки України та Угорщини об’єднують зусилля проти загрози світовій безпеці.

Джерело Радіо Свобода
дата 25.01.2020
категорії Україна та ЄС
поділитися

Топ новин на UA|TV