Угоду про “відкрите небо” з ЄС планують підписати 11 лютого, – Стефанішина

uatv
13.12.2020
Фото Укрінформ

Угода про спільний авіаційний простір з ЄС може бути підписана 11 лютого на засіданні Ради асоціації Україна- ЄС.

Про це повідомила віцепрем’єрміністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина в ефірі одного з українських телеканалів, пише UATV.

“На момент засідання Ради асоціації з боку України всі процедури для підписання Угоди про “відкрите небо” будуть завершені, – зазначила Стефанішина. – Саме підписання також залежить від Європейської комісії. Якщо встигнемо процедурно, то Угоду про “відкрите небо” підпишемо на Раді асоціації“.

Віцепрем’єрміністр також акцентувала, що угода про спільний авіапростір з ЄС – це вільна конкуренція, створення нового ринку, збільшення доступу на 500-мільйонний ринок авіаперевезень ЄС, дешевші квитки та більше рейсів.

Читайте також: Угода про “відкрите небо” з ЄС: Шмигаль провів переговори із хорватським колегою

“Авіаперевезення стануть доступним видом транспорту. А, враховуючи, що у нас є безвіз, це дозволить збільшити контакти між людьми і перельоти між ЄС та Україною”, – додала Стефанішина.

Також Ольга Стефанішина нагадала, що угода про спільний авіапростір подібна до угоди про Асоціацію і містить велику кількість зобов’язань. Зокрема, Україна має серйозно переглянути своє законодавство, правила щодо безпеки польотів та захисту прав споживачів.

Нагадаємо, Україна та ЄС проведуть Раду асоціації 11 лютого.

Джерело UATV
дата 13.12.2020
категорії Україна та ЄС
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×