Угода про ЗВТ між Україною і Великою Британією де-факто готова, – торгпред

uatv
07.11.2019
Фото Укрінформ-UATV

Україна готова до виходу Великої Британії з Євросоюзу, що може відбутись зовсім скоро. Угода про вільну торгівлю між нашими країнами де-факто готова до укладення.

Про це заявив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, торговий представник України Тарас Качка під час виступу на конференції “Торгові війни: мистецтво захисту”, передає Укрінформ.

За словами торгового представника, майбутня угода передбачає досить ліберальний доступ до ринку Великої Британії. Найбільша складність – це визначення товаропотоку. Адже велика частина товарів спочатку потрапляє як експорт до Польщі, Німеччини чи Нідерландів, а потім вже до Британії.

“Але в цілому і британська сторона, і ми готові укласти цю угоду якомога швидше. Інша справа, що невідомо, коли станеться сам Brexit і який він матиме формат”, – наголосив Качка.

Нагадаємо, що процес виходу Великої Британії з ЄС відтермінували до 31 січня 2020 року. А 12 грудня цього року мають відбутися позачергові парламентські вибори.

Раніше Велика Британія продовжила програму навчання українських військових на 3 роки.

Джерело Укрінформ
дата 07.11.2019
категорії Економiка
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV