UATV з’явився в мережі ще одного білоруського провайдера

uatv
03.05.2019
Колаж UATV

Velcom – провайдер телекомунікаційних, ІКТ-і контент-послуг в Білорусі. Надає послуги зв’язку стандарту GSM 900/1800, UMTS і 4G, другий за чисельністю абонентів оператор стільникового зв’язку в Білорусі.

Цифрове телебачення від velcom надається під брендом VOKA. Для клієнтів фіксованого інтернету velcom сервіс працює за технологією IPTV і надає більше ніж 120 каналів (в т.ч. 30 в HD-якості).

І тепер телеком-оператор velcom|A1 організував, в рамках послуги VOKA, трансляцію каналу UATV.

Телеканал доступний для перегляду абонентам фіксованого інтернету velcom|A1 в базовому пакеті (IPTV).

Протягом доби глядач перегляне понад сорок випусків телевізійних новин українською та російською мовами, а також програми про поточні події в Україні, на Сході і в Криму, про хід економічних реформ, досягнення в науці і культурі, про знаменитих українців і відважних сучасників, про нашу історію, дивовижну природу і туристичні маршрути.

Раніше телеканал іномовлення України UATV став доступний абонентам одного з провідних кабельних операторів Республіки Білорусь – “Аксіома-сервіс“.

Також UATV доступний абонентам цифрових пакетів кабельних мереж УП “Сучасні електронні технології” (м.Мінськ) і ЗАТ “Ефір” (м. Мінськ і Мінський район).

Джерело UATV
дата 03.05.2019
категорії Новини телеканалу
поділитися

Топ новин на UA|TV