UATV з’явився в кабельних мережах Білорусі

uatv
14.02.2019

Телеканал іномовлення України UATV з’явився у кабельних мережах Республіки Білорусь. Про це повідомляє офіційний дистриб’ютор телеканалу в Білорусі компанія “Навігатор ТВ”

Згідно з повідомленням, відтепер UATV доступний абонентам цифрових пакетів кабельних мереж УП “Сучасні електронні технології” (м. Мінськ) і ЗАТ “Ефір” (м. Мінськ і Мінський район ). За словами директора “Навігатор ТВ” Вадима Тіхановича, найближчим часом планується включення UATV ще до кількох кабельних мереж, зокрема регіональних, про що буде повідомлено окремо.

– Насправді, UATV став першим українським телеканалом, який увійшов у кабельні мережі Республіки Білорусь. Але я впевнена, що за нами підуть і інші українські телеканали, тому що попит на інформацію з України та про Україну з боку білоруського глядача – величезний, – зазначила генеральний директор ДП “Мультимедійна платформа іномовлення України” Людмила Березовська.

Нагадаємо, 24 січня ц. р. телеканал іномовлення України UATV отримав дозвіл на поширення у кабельних мережах Республіки Білорусь.

Джерело UATV
дата 14.02.2019
категорії Новини телеканалу
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×