UATV відтепер доступний абонентам найбільшої мережі Киргизької Республіки

Провайдер Neotelecom включив в свій пакет український телеканал іномовлення

uatv
10.12.2018
Фотоколаж UATV

Телеканал іномовлення України UATV включив в ретрансляцію один з найбільших операторів цифрового телебачення Киргизької Республіки – ТзОВ “Inform Communications”.

Компанія ТзОВ “Inform Communications”, заснована в 2009 році, є флагманом серед постачальників цифрового телебачення в Киргизькій Республіці.

З моменту заснування однієї з перших в країні почала надавати послуги цифрового телебачення під брендом “Smart tv” в ефірно-кабельному форматі на території Киргизької Республіки.

У 2013 році компанія ініціювала надання послуг цифрового телебачення в ефірно-кабельному форматі під брендом “Smart tv HD” (стандарт DVB-S2). На сьогодні ТзОВ “Inform Communications” також надає послуги ТБ під брендом “NEO TV” (технологія ОТТ) з можливістю перегляду телепрограм в режимі реального часу.

Телевізійні пакети ТзОВ “Inform Communications” також ретранслюються в партнерських мережах компанії – під брендом “Bee TV” в мережі провідного стільникового оператора Киргизстану – ТОВ “Скай Мобайл” (ТМ – “Beeline”) і під брендом “Мега-Смарт” в IPTV- мережі “Мега-Лайн”.

До слова, повне відключення аналогового телемовлення і перехід на цифрове наземне телемовлення на території Киргизької Республіки відбулося 15 травня 2017 року.

Нагадаємо, що UATV також з’явився в одній з найбільших кабельних мереж Чорногорії.

Джерело UATV
дата 10.12.2018
категорії Новини телеканалу
поділитися

Топ новин на UA|TV