UATV відкрив власний корпункт у Вінниці

uatv
04.10.2019
Фото UATV

Телеканал іномовлення UATV запустив роботу власного кореспондентського пункту в Вінниці. Висвітлювати події в місті та регіоні будуть журналістка Аріна Кантоністова та оператор Віталій Демець.

“Ці фахівці протягом декількох місяців співпрацювали з нами в якості стрінгерів, – розповіла начальник відділу регіональної мережі редакції інформаційного мовлення Крістіна Ісаян. – Зарекомендували себе найкращим чином, швидко зорієнтувалися в специфіці роботи з нашою аудиторією”.

В полі зору нового власкора і оператора UATV – безліч тем. Акцент, перш за все, вони будуть робити на житті внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованих територій України, а також на особливостях цього та прилеглих регіонів.

Із матеріалів нових членів команди телеканалу іномовлення глядачі також дізнаються, наприклад, про те, як зараз працює і розвивається Донецький національний університет, який в 2014-му переїхав із окупованого Донецька до Вінниці.

У цьому регіоні дуже багато унікальних історичних пам’яток і привабливих туристичних об’єктів, локацій для відпочинку. Аріна Кантоністова та Віталій Демець вже презентували влітку яскравий і цікавий сюжет про так звані Вінницькі Мальдіви – село Черепашинці. Там знаходиться озеро зі смарагдово чистою водою, яке утворилося в покинутому кар’єрі, де колись видобували білу глину.

Також незабаром глядачам представлять сюжет про унікальне село у Вінницькій області, де розміщені цікаві історичні об’єкти та активно розвивається “зелений” туризм. Багато людей туди приїжджають не тільки як туристи, а ще й тікають від міської метушні та облаштовують цілі родові помістя.

Нагадаємо, в 2019 році були відкриті корпункти у Львові, Сєвєродонецьку, Харкові, Одесі, Маріуполі та Дніпрі.

Джерело UATV
дата 04.10.2019
категорії Новини телеканалу
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV