UATV відкрив власні корпункти в Одесі й Харкові

uatv
01.08.2019
Фото UATV

1 серпня телеканал іномовлення України UATV офіційно запустив в роботу відразу два власних кореспондентських пункти – в Харкові та Одесі. Раніше такі було відкрито у Львові, Сєверодонецьку й Маріуполі. З розширенням команди UATV, яка працює в регіонах, телеглядачі в багатьох країнах отримають ще більше важливої, достовірної, актуальної та цікавої інформації про Україну.
За подіями в Харкові стежитимуть власний кореспондент UATV Наталя Білокудря й оператор UATV Андрій Домовий, в Одесі – Анна Городенцева та Наталя Довбиш. Слід зазначити, що в полі їхнього зору не тільки вищеназвані два міста, а й Харківська та Одеська області, а також прилеглі регіони.

“Усі співробітники наших корпунктів – професіонали своєї справи. У кожного за спиною щонайменше 7 років досвіду роботи як на регіональних каналах, так і на загальнонаціональних, – розповіла начальник відділу регіональної мережі редакції інформаційного мовлення Крістіна Ісаян. – Наталя Довбиш – перша і поки єдина оператор-дівчина в команді UATV. Ми успішно співпрацювали й раніше, коли вони були у нас фрілансерами. І ось результат – нові корпункти”.

Орієнтир журналістів – найактуальніші теми: військові події на сході, реалізація реформ в Україні, досягнення культури і спорту, історії переселенців, які були змушені покинути свої домівки. Історії про те, як ці люди реалізували себе, заснували свій бізнес, іншими словами – почали життя з нуля.

“Наші нові колеги з Одеси вже презентували раніше серію сюжетів про міжнародні навчання Sea Breeze-2019, – розповіла Крістіна Ісаян. – Ми відпрацювали чудово, оскільки глядачам це було дуже цікаво. Команда в Харкові підготувала сюжет про реабілітацію учасників АТО. Дуже цікаво Наталя Білокудря й Андрій Домовий розповіли телеглядачам про Харківський аеропорт, який єдиним у всій Україні отримав відмінний знак якості Європейського Союзу”.

Не менш різноманітним буде і формат роботи корпунктів. На глядачів чекають сюжети, прямі включення з місця подій, влоги та багато іншого.

“Україна – це, передусім, її люди. Їхнє життя не обмежується столицею, і висвітлювати події в регіонах – це завжди цікаво. А головне, що тепер наші глядачі знатимуть про Україну набагато більше, – наголосила Крістіна Ісаян. – Також зазначу, що в кожному обласному центрі України з нами із задоволенням працюють наші стрингери. Попереду ще багато планів. На черзі – відкриття корпункту в Дніпрі“.

Нагадаємо, 2 січня почало працювати кореспондентське бюро каналу іномовлення в Туреччині.

Джерело UATV
дата 01.08.2019
категорії Новини телеканалу
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×