UATV узяв участь у Генеральній Асамблеї BRNA (ФОТО)

Делегація телеканалу іномовлення України UATV взяла участь у 8-му Глобальному Відео-Медіа Форумі (VMF) та 2-й Генеральній Асамблеї BRNA (Belt and Road News Alliance), які відбулися у місті Чунцін (Китай). UATV представили шеф-редактор каналу Тетяна Овдієнко та керівник англомовної редакції Олена Хоменко.

Тісна співпраця UATV із BRNA розпочалася у березні 2018 року. З того часу телеканал UATV завантажив на платформу BRNAlink 400 відеоматеріалів про Україну. Загалом, за даними BRNA, на кінець вересня на цей сайт було завантажено 2200 відеоматеріалів від 72-х телекомпаній-членів Альянсу.

Матеріали UATV щодня з’являються на головній сторінці сайту – в основній галереї, а також у рубриках Culture, Society. Зазвичай саме сюжетами про Україну наповнена окрема географічна рубрика Europe.

Користувачів BRNAlink цікавлять сюжети UATV про фестивалі, професійне й аматорське мистецтво, виставки, розробки українських винахідників, оригінальні хобі, незвичні колекції, українську кухню, про життя української діаспори за кордоном. Користуються популярністю відеоматеріали, які стосуються аварії на ЧАЕС, її наслідків та відновлення зони відчуження. Велику кількість переглядів набирають сюжети, пов’язані зі знаковими для України подіями: військовим парадом у День Незалежності, підготовкою спортсменів до міжнародних змагань Invictus Games.

“Телеканал UATV не просто взяв участь у цьогорічній Генеральній Асамблеї BRNA, а й був запрошений поділитися з рештою учасників інформацією про наш досвід успішної співпраці з BRNA. Тішить, що наш приклад надихнув і переконав керівників інших телеканалів у тому, що про свою країну можна розповідати багато і розповідати цікаво”, – зазначає учасник Генеральної Асамблеї BRNA, шеф-редактор каналу UATV Тетяна Овдієнко.

Рік тому UATV став співзасновником Альянсу BRNA – міжнародної організації, метою діяльності якої є обмін відеоконтентом. Співпраця з Альянсом BRNA дає можливість поширювати матеріали про Україну в інших країнах. Нині у складі BRNA – 72 телекомпанії із 42 країн та регіонів.

Вадим ЛУБЧАК, UATV. Фото CCTV+ and BRNA

Прямий ефір