UATV став доступним абонентам одного з найбільших регіональних операторів зв’язку в Словаччині

Український телеканал іномовлення UATV (Мультимедійна платформа іномовлення України) з'явився у кабельній мережі одного з найбільших регіональних провайдерів телекомунікаційних послуг Республіки Словаччина – ANTIK Telecom.

uatv
04.10.2017

Український телеканал іномовлення UATV (Мультимедійна платформа іномовлення України) з’явився у кабельній мережі одного з найбільших регіональних провайдерів телекомунікаційних послуг Республіки Словаччина – ANTIK Telecom.

ANTIK Telecom пропонує понад 250 каналів у пакетах цифрового телебачення, а також більш ніж 200 каналів у пакеті супутникового та Інтернет-телебачення, 40 із яких в HD-якості.

Компанія також надає послуги оптоволоконного та бездротового підключення до мережі Інтернет, супутникового та ІР-телебачення. Окрім обслуговування власної мережі, ANTIK Telecom також пропонує Інтернет-послуги (ОТТ) під брендом SmartTVBox.

Державний секретар МІП Артем Біденко нагадав, що 1 жовтня телеканалу UATV виповнилося 2 роки з моменту старту в 2015. “Телеканал іномовлення України крок за кроком збільшує свою присутність у кабельних мережах Західної Європи. Сьогодні це вже словацький оператор, який надає послуги телебачення у 21 місті та більш ніж у 140 селищах і селах східного та південного регіону Словаччини”, – сказав Біденко.

 

Джерело
дата 04.10.2017
категорії Новини телеканалу
поділитися
Топ новин на UA|TV