UATV отримав дозвіл на ретрансляцію в кабельних мережах Білорусі

uatv
24.01.2019
Фото UATV

Міністр інформації Республіки Білорусь Олександр Карлюкевич підписав наказ про видачу дозволу на поширення телеканалу іномовлення України UATV на території Білорусі. Про це повідомило Міністерство інформації Республіки Білорусь у Twitter.

“Це рішення було прийнято за результатами експертизи контенту UATV, яку провела відповідна експертна комісія Міністерства інформації, на предмет наявності (відсутності) повідомлень і (або) матеріалів, іншої інформації, що суперечать вимогам законодавчих актів Республіки Білорусь”, – йдеться у повідомленні.

Дозволи на поширення телеканалу іномовлення України видано Міністерством інформації Республіки Білорусь строком на 3 роки.

Відповідно до законодавства Республіки Білорусь, наявність іноземного засобу масової інформації в переліку іноземних ЗМІ, які отримали дозвіл, звільняє інших осіб, уповноважених на поширення цього іноземного ЗМІ, від отримання відповідного дозволу.

“Ухвалення білоруською стороною рішення про можливість трансляції UATV в Білорусі є втіленням у життя домовленостей між президентами України та Республіки Білорусь. Початок ретрансляції українського телеканалу іномовлення в Республіці Білорусь стане важливою подією, на яку чекали не тільки представники української діаспори країни, а й велика кількість громадян Білорусі, котрі цікавляться актуальною ситуацією в Україні, а також історією та культурою нашої країни. Я щиро вітаю колектив UATV з довгоочікуваним розширенням географії трансляції телеканалу, а всіх небайдужих – із появою нового якісного інформаційного продукту в медіасфері країни”, – заявив посол України в Республіці Білорусь Ігор Кизим.

До слова, офіційним дистриб’ютором телеканалу UATV в Білорусі є компанія “Навігатор ТВ”.

Джерело UATV
дата 24.01.2019
категорії Новини телеканалу
поділитися

Топ новин на UA|TV