У ЗСУ за добу виявили 11 випадків COVID-19, одна людина померла

uatv
09.08.2020
Фото командування Медичних сил

Станом на сьогодні, 9 серпня в Збройних силах гострою респіраторною хворобою COVID-19 інфіковані 305 осіб.

Про це інформує пресслужба командування Медичних сил.

Всього за час пандемії одужало 681 людей. На ізоляції (в тому числі самоізоляції) перебуває 795 осіб. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція найближчих три доби – 172 людини.

За минулу добу зареєстровано 11 нових випадків захворювання.

З них в закладах охорони здоров’я перебуває 3 особи (Національний Військово-медичний клінічний центр “ГВКГ” – 2 військовослужбовці, військовий госпіталь м. Десна – 1 військовий). Стан здоров’я пацієнтів задовільний, вони отримують необхідне лікування.

На лікуванні вдома під наглядом медичної служби знаходиться 8 осіб (Київська область – 1, Львівська область – 4, Закарпатська область – 1, Вінницька область – 1, Чернігівська область – 1). Стан здоров’я пацієнтів задовільний, спостерігається легкий перебіг захворювання.

Сьогодні, 9 серпня, був зафіксований шостий летальний випадок у лавах ЗСУ. Працівник Збройних сил 24 липня перебувала на амбулаторному лікуванні за місцем проживання. У зв’язку з погіршенням стану 2 серпня її госпіталізували в одну з лікарень Житомира. З 3 серпня хвора була підключена до апарату ШВЛ. Померла працівник ЗСУ сьогодні зранку.

Раніше у ЗСУ повідомили про п’ятий летальний випадок від коронавірусу.

Також повідомлялося, що від коронавірусу померла працівник ЗС України однієї з військових частин Івано-Франківської області.

Джерело UATV
дата 09.08.2020
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×