У ЗСУ ще 12 людей захворіли на COVID-19, зафіксовано четвертий летальний випадок

uatv
31.05.2020
Фото AP

У Збройних силах України зафіксовано четвертий летальний випадок від коронавірусу.

Про це повідомляє командування Медичних сил Збройних сил України у Facebook, інформує UATV.

“У зв’язку із захворюванням на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, 30 травня помер працівник Збройних сил України (Чернівецька область)”, – йдеться у повідомленні.

Чоловік хворів з 22 травня. Лікувався вдома під наглядом медичної служби, проте через погіршення стану 27 травня звернувся до Новоселицької центральної районної лікарні Чернівецької області. Після проведення рентгенографії, яка показала негоспітальну двобічну пневмонію, його у цей же день залишили у Чернівецькому військовому госпіталі. Після проведення тесту методом ПЛР 28 травня у працівника ЗСУ підтвердили COVID-19.

“Було продовжено лікування коронавірусної хвороби COVID-19 в палаті інтенсивної терапії інфекційного відділення. 30 травня стан здоров’я погіршився, реанімаційною бригадою була розпочата інтенсивна терапія, але наступила зупинка серцевої діяльності. За наявною інформацією, у чоловіка, окрім гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, були супутні захворювання”, – йдеться у повідомленні.

Також за минулу добу, 30 травня, виявили 12 нових випадків коронавірусу в ЗСУ. Один військовослужбовець перебуває в ізоляторі військової частини на Харківщині (захворювання протікає безсимптомно), ще 11 – на лікуванні вдома під наглядом медичної служби.

Загалом станом на ранок 31 травня у ЗСУ на гостру респіраторну хворобу COVID-19 хворіє 118 осіб. Всього за час пандемії одужали 111 осіб.

“На ізоляції (в тому числі самоізоляція) перебуває 453 особи. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція у найближчих три доби – 105 осіб”, – додають у Медичних силах.

✍Епідемічна обстановка в Збройних Силах України.Станом на 10.00 31 травня в Збройних Силах України хворіє 118 осіб на…

Опубліковано Командування Медичних сил Збройних Сил України Неділя, 31 травня 2020 р.

Нагадаємо, третій летальний випадок в ЗСУ зафіксували 27 травня.

Читайте також: На адмінкордоні з окупованим Кримом викрали українського військового, – ЗСУ

Джерело UATV
дата 31.05.2020
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV