У зоні ООС відбулися змагання артилеристів (ВІДЕО)

uatv
19.08.2019
Скрін з відео

У районі проведення операції Об’єднаних сил відбулися змагання на кращий артилерійський розрахунок.

Про це повідомляє прес-центр штабу ООС, інформує UATV.

Військовослужбовці мірялися силами у декілька етапів. Так, розпочали зі смуги перешкод та розвантаження снарядів. Також бійці проводили евакуацію поранених, кидали гранати, стріляли з автоматів та працювали із засобами хімзахисту.

Після етапу індивідуальної підготовки військові виконували спеціальні завдання.

“Зазвичай військова техніка розрахована так, щоби товариша, який не може виконувати свої обов’язки, міг замінити інший. Але для артилеристів, чия професія особливо складна, спеціалізація та розподіл обов’язків мають навіть більше значення, ніж для інших. Тому навідники, командири та інші спеціалісти виконували під секундомір цілий комплект нормативів“, – повідомляють у прес-службі.

Важливі для завдань розрахунки військові виконували без допомоги електронних засобів. Крім цього, учасники змагань повинні були продемонструвати підготовку гармат до бою та у транспортне положення, а також технічне обслуговування бойових машин.

Кульмінацією змагань стали стрільби.

“Загрозу, яку необхідно знищити, воїни можуть розгледіти в бінокль, але не все так просто, як може здатися на перший погляд. Відстань до мішені більша, ніж дальність прямого польоту ракети чи снаряда. Прицілитися, як із гвинтівки, не вдасться. Необхідно рахувати: кути, погоду, вологість, вітер, заряд – зводити усе це разом”, – пояснюють у Міноборони складність поставленого перед учасниками завдання.

Нагадаємо, українські військові під час навчань “Combined Resolve-XII” обороняють визначені позиції.

Джерело UATV
дата 19.08.2019
категорії ООС (АТО)
поділитися

Топ новин на UA|TV