У Запоріжжі придумали, як можна заробляти на смітті (ВІДЕО) 

В одному з офісних центрів міста почали популяризувати сортування відходів

uatv
13.03.2018

Фото 5 канал

Розділяти сміття вчать не лише своїх колег, а й співробітників інших компаній, влаштовують і лекції для громадян, повідомляє 5 канал.

Сестри Яна й Ганна Бобіно вже майже рік сортують сміття. Папір, скло та пластик – усе окремо.

“Ми вже сортуємо трохи більше, ніж півроку. Вивозили його вже три рази. Всі наші сусіди зверху, які перебувають у цій будівлі, – велика логістична компанія, айтішники – вони теж тепер сортують. Ми забираємо їхнє сміття, і здаємо”, – каже менеджер коворкінгу Ганна Бобіно.

“У нас тільки три окремі баки, але ми їх потім ділимо на категорії вже самі. Для прикладу, пластик треба сортувати на такий, що мнеться й ні. Пластик потрібно стискати. Це економить транспорт й економить об’єм”, – каже керівник коворкінгу Яна Бобіно.

Сестри також проводять просвітницькі лекції для містян.

“Я все більше й більше щодня читаю про те, як страждають океани. Була навіть історія про кита, у шлунку якого знайшли пакети з України, хоча він сам жив в Атлантичному океані. І ось це усвідомлення, що мої пакети, моє сміття впливає на тих, хто далеко-далеко, – допомогло”, – каже учасниця лекції Аліна Коренєва.

Як зазначають активістки,  сортування сміття можна перетворити на додатковий заробіток. В офісі, де працюють сестри Бобіно, таким чином уже заробили понад півтисячі гривень.

Не бракує й підприємств, які приймають вторсировину, а потім цей мотлох перетворюють на нову продукцію.

Джерело 5 канал
дата 13.03.2018
категорії Суспільство
поділитися
Топ новин на UA|TV