У законі закріплять право продавати та купувати землю лише за українцями, – Зеленський (ВІДЕО)

uatv
11.11.2019
Фото ОП

Глава української держави Володимир Зеленський повідомив, що право купувати і продавати землю у нашій країні матимуть лише українці. Це положення буде закріплене у законі про ринок землі.

Про це Зеленський сказав у відеозверненні, розміщеному на сторінці Офісу президента у Facebook, повідомляє UATV.

Він наголосив, що розуміє – це питання дуже важливе для людей. Президент нагадав, що його гаслом завжди було “Зробимо це разом”, і тому він вирішуватиме важливі питання, прислухаючись до думки громадян.

“Тому було прийняте наступне рішення: між першим і другим читанням у діючий проєкт закону будуть внесені правки, згідно з якими право продавати та купувати землю матимуть лише українські громадяни та українські компанії, засновані виключно українськими громадянами. Іноземці та компанії, які мають серед засновників іноземців, отримують право купувати українські земельні ділянки тільки у випадку, якщо на це буде дана згода українського народу на всеукраїнському референдумі. Відповідний пункт буде міститися у законі”, – сказав Володимир Зеленський.

За словами президента, найближчим часом Верховна Рада розробить і ухвалить закон, який чітко встановить види та механізми референдуму, і нарешті надасть право українцям вирішувати долю того чи іншого дуже важливого для них питання.

Нагадаємо, раніше глава української держави дав доручення уряду, щоб Україна до 31 грудня була готова до запуску ринку землі.

Джерело UATV
дата 11.11.2019
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV