У Європі тимчасово не літатимуть Boeing 737 Max, – EASA

uatv
13.03.2019
Фото Європейська правда

Європейське агентство з авіаційної безпеки (EASA) видало директиву, згідно з якою призупиняються польоти літаків типу Boeing 737 Max.

Про це повідомило відомство зі штаб-квартирою у Кельні.

Над материком не здійснюватимуться рейси згаданих повітряних суден як європейських авіакомпаній, так і третіх країн, які літають до Європи.

“Після трагічної події рейсу ET302 “Ефіопських авіаліній” за участю Boeing 737 Max 8 Агентство з авіаційної безпеки Європейського Союзу вживає всіх необхідних заходів для гарантування безпеки пасажирів. У якості запобіжного заходу EASA опублікувало Директиву про льотну придатність, яка призупиняє польоти всіх літаків Boeing 737-8 Max і 737-9 Mах в Європі”, – зазначається у повідомленні.

Відповідно до ще однієї директиви EASA, також призупиняються усі комерційні рейси, які здійснюються всередині чи за межами Євросоюзу на Boeing 737 Max 8.

Крім цього, від використання згаданої моделі літака уже відмовилися у Новій Зеландії. Таке рішення ухвалило Управління цивільної авіації країни, повідомляє Reuters. У відомстві заявили, що заборона тимчасова і триватиме, поки країна буде моніторити ситуацію і вивчати ризики, пов’язані з використанням літака Boeing 737 Max 8.

Перед цим польоти згаданими літаками заборонили Німеччина, Франція, Австрія, Ірландія, Польща, Нідерланди та Туреччина.

Нагадаємо, у неділю, 10 березня, в Ефіопії за шість хвилин після зльоту розбився пасажирський літак Boeing 737. У результаті катастрофи загинули громадяни більш як 30 країн. Як повідомили в МЗС, українців на борту не було.

Джерело UATV
дата 13.03.2019
категорії Світ
поділитися

Топ новин на UA|TV