У ЄСПЛ перенесли дату слухання справи України проти РФ щодо окупованого Криму

uatv
08.02.2019
Фото Укрінформ-UATV

Європейський суд з прав людини повідомив про зміну дати розгляду справи “Україна проти Росії” щодо незаконно анексованого півострова Крим. У зв’язку з цим Міністерство юстиції України надіслало до ЄСПЛ запит із проханням призначити нову дату усних слухань.

Про це заявив заступник міністра юстиції – Уповноважений у справах ЄСПЛ Іван Ліщина, повідомляє прес-служба Мін’юсту.

“Секретаріат уповноваженого з питань Європейського суду з прав людини отримав від Суду повідомлення щодо перенесення дати усних слухань у справі “Україна проти Росії (Крим)”, які раніше були призначені на 27 лютого 2019 р. У відповідь Секретаріат спрямував відповідний запит до ЄСПЛ із проханням призначити у найкоротші терміни нову дату слухання. Наразі очікуємо відповідної реакції від ЄСПЛ”, – зазначив заступник міністра юстиції – Уповноважений у справах ЄСПЛ.

Також він додав, що наша країна повністю готова до проведення публічних слухань у зазначеній справі і представництва державних інтересів у ЄСПЛ.

Щойно Велика палата ЄСПЛ ухвалить рішення щодо дати проведення слухань, відомство повідомить цю інформацію ЗМІ та громадськості.

Нагадаємо, раніше проведення слухань справи “Україна проти Росії” щодо незаконно анексованого Криму у Страсбурзі було заплановане на 27 лютого 2019 року.

Джерело UATV
дата 08.02.2019
категорії Крим
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×