У ЄС Україну та РФ закликають якомога швидше провести обмін заручниками

Росія підриває зусилля із врегулювання конфлікту шляхом підтримки незаконних "виборів" на, – наголосили представники Євросоюзу

uatv
15.11.2018
Фото з сайта УНН

Під час засідання постійної ради ОБСЄ Євросоюз закликав Росію і Україну провести обмін утримуваними особами до кінця цього року.

Про це повідомляють у Twitter постійного представництва ЄС в ОБСЄ.

“Євросоюз закликає Росію та Україну до обміну затриманими до кінця 2018 року. Ми вітаємо тверду підтримку цього шляху, висловлену німецьким канцлером Меркель, президентом Франції Еммануелем Макрон та президентом України Порошенком”, – йдеться в інформації.

У ЄС також підтвердили необхідність повного і безперешкодного доступу Спеціальної моніторингової місії  ОБСЄ до всієї території України, в тому числі Крим.

“Росія порушує Мінські угоди та підриває зусилля з врегулювання конфлікту шляхом підтримки незаконних “виборів” на Сході України”, – наголошують представники ЄС.

Стосовно ситуації Криму та Азовського моря у представництві  підкреслили, що Європейський Союз, як і раніше, стурбований тим, що РФ продовжує мілітаризацію Керченської протоки і Азовського моря та Кримського півострова, що  має серйозний негативний вплив на весь Чорноморський регіон та територію за його межами”.

Нагадаємо, учасники Міжпарламентської асамблеї закликали ЄС продовжити санкції проти РФ. 

Джерело UATV
дата 15.11.2018
категорії Україна та ЄС
поділитися

Топ новин на UA|TV