У ВООЗ заявляють, що вакцинація від COVID-19 в Європі відбувається занадто повільно

uatv
01.04.2021
Фото АР

Всесвітня організація охорони здоров’я стурбована черговим сплеском захворюваності на COVID-19, а також повільними темпами вакцинації в Європі.

Про це йдеться в повідомленні пресслужби європейського підрозділу ВООЗ, інформує UATV.

За даними ВООЗ, в Європі за останній тиждень зареєстровано 1,6 млн нових випадків COVID-19 і майже 24 тисячі смертей. Це на 11% і 7% відповідно більше в порівнянні з попереднім тижнем.

“Всього п’ять тижнів тому тижневий приріст нових випадків в Європі опустився нижче мільйона, але зараз ситуація в регіоні викликає більше занепокоєння, ніж кілька місяців тому”, – наголосила виконувач обов’язків регіонального директора з надзвичайних ситуацій ВООЗ Доріт Ніцан.

Як зазначається, на сьогодні лише 10% всього населення Європейського регіону отримали хоча б одну дозу вакцини від коронавірусу, і тільки 4% завершили вакцинацію.

В організації вважають, що вакцини – найкращий вихід із пандемії.

“Однак впровадження цих вакцин відбувається неприпустимо повільно. І поки охоплення залишається низьким, нам необхідно застосовувати ті ж заходи громадської охорони здоров’я і соціального захисту, які ми застосовували в минулому”, – сказав керівник Європейського регіонального бюро ВООЗ Ганс Клюге.

Нагадаємо, що “британський” штам коронавірусу виявили у 130 країнах.

Також у ВООЗ спрогнозували, коли завершиться пандемія COVID-19.

Джерело UATV
дата 01.04.2021
категорії Світ
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×