У Вінницькому університеті відкриють Інститут Конфуція

uatv
09.10.2019
Фото ВНТУ

Вінницький Національний технічний університет в межах співпраці з Технологічним університетом Ланьчжоу (Китай) відкриє Інститут Конфуція.

Про це інформує “День”.

Остаточні домовленості про відкриття нового відділення були досягнуті під час візиту ректора вишу Володимира Грабка до штаб-квартири Інституту Конфуція, яка розташована в Пекіні.

Керівництво штаб-квартири готує всі необхідні документи для подальшої практичної реалізації задуму.

“Вінницький національний технічний університет уклав угоду про співпрацю з Технологічним університетом Ланьчжоу наприкінці 2017 року. Окрім двосторонніх обмінів та наукової взаємодії вона передбачала створення у ВНТУ Інституту Конфуція. Тепер ця ініціатива перейшла у практичну площину. Китайські партнери оцінили наші високі наміри й погодилися на відкриття такої поважної установи у стінах нашого університету”, – розповідає Володимир Грабко.

Під час візиту ректор поспілкувався з президентом Технологічного університету та представниками інших університетів Китаю, Тайваню, Великої Британії, котрі прибули для святкування 100-ї річниці з дня заснування технологічного університету в Ланьчжоу.

Відбулася також робоча зустріч з представниками ЮНЕСКО щодо направлення до ВНТУ молоді з Китаю на засадах грантової підтримки.

Інститут Конфуція – це система науково-навчальних закладів для популяризації китайської мови, культури та мистецтва. У 2019 році по всьому світі працює 530 його відділень, а в Україні – в шести університетах.

ВНТУ стане сьомим українським університетом, який популяризуватиме китайську культуру. Наразі в університеті вже діють курси з вивчення китайської мови.

Нагадаємо, що Україна і Китай домовилися про співпрацю в секторі АПК.

Джерело "День"
дата 09.10.2019
категорії Суспільство
поділитися

Топ новин на UA|TV