У Вінницькому театрі ставлять виставу про Квітку Цісик

Прем’єрний показ вистави призначено на 5 квітня. Його приурочать до 65-річчя Квітки Цісик

uatv
11.02.2018

Фото з сайту i-vin.info

Колектив Вінницького академічного музично-драматичного театру ім. М.К.Садовського розпочинає роботу над драмою «KVITKA». Це – постановка про життя і творчість видатної української співачки Квітки Цісик за п’єсою сучасного драматурга Олега Миколайчука-Низовця.

Про це йдеться на офіційній сторінці Вінницького академічного музично-драматичного театру ім. М.К.Садовського у Facebook.

“У рамках українсько-американського благодійного проекту “Незабутня Квітка” за підтримки Міністерства культури України та Вінницької ОДА Вінницький академічний музично-драматичний театр ім. М.К.Садовського розпочинає роботу над драмою “Kvітка” за п’єсою сучасного драматурга Олега Миколайчука-Низовця.  Уперше в світі буде здійснено постановку вистави про славетну американську співачку з українським серцем”, – йдеться у повідомленні.

Згідно з інформацією, спектакль ставить режисерка театру, народна артистка України Таїсія Славінська; художниця-постановниця – Тетята Гусєва-Ковтун; пластичне рішення – Діана Калакай. Хто грає головну роль, власне Квітку, у театрі не зізнаються, тримаючи творчу інтригу.

Прем’єра вистави “KVITKA” відбудеться 5 квітня 2018 р. до 65-річчя від дня  народження Квітки Цісик. Постановка відбувається у рамках україно-американського благодійного проекту “Незабутня Квітка” за підтримки Міністерства культури України та Вінницької ОДА.

 

Джерело UATV
дата 11.02.2018
категорії Культура
поділитися
Топ новин на UA|TV