У Вінниці відбулася презентація фестивалю сучасного мистецтва Air GogolFest

uatv
11.09.2019
Фото Facebook Air GogolFest

З 18 по 20 жовтня у Вінниці відбудеться Air GogolFest на території колишнього заводу “Кристал”.

Про це йшлося на презентації проєкту, інформує UATV.

Організатори анонсували ключові події та розповіли про програму фестивалю, яка включає театральну, музичну, візуальну, освітню та дитячу програми.

Родзинками театральної програми стануть вистави від німецького та швейцарського театру, українського незалежного театру.

“У Вінниці ми хочемо відтворити та акумулювати дух знаменитого Единбургського театрального фестивалю. Привозимо 6 вистав, додаємо сцени, зробимо своєрідний театральний нон-стоп. Колаборація із міськими акторами, створення спільних проектів — надзавдання та своєрідна інвестиція на наступний рік”, – розповів куратор театральної програми Андрій Палатний.

Спецподією на цьогорічному фестивалі стане опера-реквієм “IYOV” від режисера Влада Троїцького та за участі музично-театральної формації NOVA OPERA. Відзначимо, що у 2018 році ця опера увійшла до топ-10 світу.

Організатори також обіцяють потужну музичну та нічну програми. Хедлайнерів музичної програми команда фестивалю оголосить найближчим часом. Нічна програма отримала назву GogolNight та відбудеться у найкращих традиціях вечірок від GogolFest.

Директор фестивалю також анонсував відкриття 5 нових локацій фестивалю на заводі “Кристал”, “більшу насиченість між івентами” та “зосередження на якості контенту”.

GogolFest – міжнародний мультидисциплінарний фестиваль. Цьогоріч він увійшов до 20 найкращих фестивалів Європи за рейтингом EFFE (Europe for Festivals, Festivals for Europe) та отримав офіційний лейбл.

Нагадаємо, що засновник фестивалю ГогольFest отримав премію імені Василя Стуса.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі упродовж 27-29 вересня вперше відбудеться Міжнародний фестиваль сучасного мистецтва DniPRO ГогольFest.

Джерело UATV
дата 11.09.2019
категорії Новини партнерів
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×