У Вінниці в жовтні відбудеться фестиваль сучасного мистецтва Air ГогольFest

uatv
05.09.2019
Фото Facebook Air ГогольFest

У Вінниці, на території заводу “Кристал”, 18-20 жовтня вперше повномасштабно відбудеться Міжнародний міждисциплінарний фестиваль сучасного мистецтва Air ГогольFest. Водночас на 9 вереснязапланована презентація фестивалю.

Про це повідомляє UATV із посиланням на організаторів заходу.

Зазначається, що родзинками театральної програми стануть вистави від німецького та швейцарського театру, українського незалежного театру. А спецподією – опера-реквієм “IYOV” від режисера Влада Троїцького та за участі музично-театральної формації NOVA OPERA. Організатори зазначили, що у 2018 році опера-реквієм увійшла до топ-10 опер світу.

Організатори також обіцяють потужну музичну та нічні програми. Хедлайнерів команда фестивалю оголосить найближчим часом.

Як відомо, ГогольFest – міжнародний мультидисциплінарний фестиваль. За час існування (2007-2019 рр.) його відвідали 575 тис. глядачів, на 13 локаціях у 3 містах відбулося 4 тис. подій, у яких взяли участь 20 500 українських та 1200 закордонних митців із понад 40 країн світу.

Цьогоріч ГогольFest увійшов до 20 найкращих фестивалів Європи за рейтингом EFFE (Europe for Festivals, Festivals for Europe) та отримав офіційний лейбл.

Нагадаємо, у Дніпрі упродовж 27-29 вересня вперше відбудеться Міжнародний фестиваль сучасного мистецтва DniPRO ГогольFest.

Джерело UATV
дата 05.09.2019
категорії Новини партнерів
поділитися

Топ новин на UA|TV