У Вінниці триває фестиваль AIR GogolFest-2019 (ФОТО)

uatv
20.10.2019
Фото AIR GogolFest-2019

18 жовтня у Вінниці розпочався фестиваль сучасного мистецтва AIR GogolFest-2019. Усі події заходу, який буде тривати 3 дні, відбуватимуться на заводі “Кристал”.

Про це повідомляє UATV.

За цей час очікується понад 100 подій у театральній, музичній, освітній, поетично-перформативній, візуальній та дитячій програмах.

На відкритті аудиторія фестивалю спостерігала за показом 
опери-реквієм “IYOV” від відомого режисера Влада Троїцького та за участі музично-театральної формації NOVA OPERA. Раніше вона увійшла до топ-10 сучасних опер світу.

Ще однією театральною подією першого дня стало відкриття німецько-української перформативної резиденції Mueller Mashinen Raum від берлінського театру Neues Kuenstler Theatre Berlin та рейв-бенду ЦеШо. 

На головній сцені відвідувачів розважали музичні гурти Space of Variations, WaveWalkers, Hypnotunes, ZFEELZ, “Курносая Дура”.

В межах освітньої програми відвідувачі змогли взяти участь у ютубвечірках та подивитися відеоверсії опер “Aerophonia” та “Nero”.

Для поціновувачів нічних вечірок також були відкритими локації “Бункер” та “Вентиляційна”

Другий день фестивалю обіцяє бути ще насиченішим. Програма за посиланням http://airfest.live/programa/2den/

На відвідувачів чекає швейцарська вистава “The Sensemaker”, виставка “Малюнки Марка Кропивницького” та перформанс від театру “Коло Світла” “Коло: Клітка”. 

Генеральні партнери фестивалю AirGogolFest-2019: Український культурний фонд, Вінницька міська рада, Фонд громади “Подільська громада”, Plai.

Зазначимо, що цьогоріч AIR GogolFest вперше повномаcштабно відбувається у Вінниці.

Джерело UATV
дата 20.10.2019
категорії Новини партнерів
поділитися

Топ новин на UA|TV