У Великій Британії за урядовою програмою навчатимуться 24 українці

uatv
15.08.2019
Фото Facebook British Embassy Kyiv

У Велику Британію на навчання у кращих університетах країни вирушили 24 стипендіати програми Чівнінґ (Chevening) британського уряду.

Про це повідомляється на сторінці Посольства Великої Британії у Києві у Facebook.

“Учора (14 серпня – ред.) ми проводжали з України нових стипендіатів програми Чівнінґ, які скоро вирушать на навчання до найкращих університетів Великої Британії. Цього року 24 українці успішно пройшли відбір і отримали унікальну можливість здобути нові знання і досвід та стати частиною глобальної мережі Чівнерів”, – зазначають у посольстві.

Chevening – це глобальна стипендіальна програма уряду Великої Британії, у межах якої надаються можливості для розвитку майбутніх лідерів і впливових осіб з усіх куточків світу. Участь у програмі бере також Україна.

Як зазначають у посольстві, програма повністю покриває витрати на навчання у вищих навчальних закладах Великої Британії, переважно на річних магістерських програмах. 

Набір на навчання у наступному році проводитиметься до 5 листопада 2019 року. Зареєструватися для участі у відборі можна на сторінці www.chevening.org/apply.

Нагадаємо, британський міністр запевнив, що Лондон продовжить підтримувати Україну.

Джерело UATV
дата 15.08.2019
категорії Українці в світі
поділитися

Топ новин на UA|TV