У Варшаві і Гданську відбудеться Міжнародний форум “Дні Українського Бізнесу”

У рамках заходу заплановано обговорення широкого спектра актуальних питань польсько-українського економічного співробітництва

uatv
17.03.2018

Фото з сайта ukrbizpol.org

10-11 травня в Польщі пройде VIII Міжнародний форум “Дні Українського Бізнесу”. 10 травня у Варшаві пройде перший день форуму, а другий – 11 травня в Гданську.

Про це повідомили в Асоціації українського бізнесу в Польщі.

“У рамках заходу заплановано обговорення широкого спектра актуальних питань польсько-українського економічного співробітництва, зокрема перспективи інвестування польського бізнесу в українську економіку, можливості збільшення товарообігу між країнами, перспективи співробітництва в галузі відновлюваної енергетики та енергоощадження, будівельної галузі, авіації, залізничного сполучення, внутрішнього водного і морського транспорту, портової інфраструктури, суднобудівної промисловості та багато інших”, – йдеться у тексті.

“Дні Українського Бізнесу в Польщі” – це щорічна масштабна подія, яка вже четвертий рік поспіль є майданчиком для обміну ідеями та досвідом між представниками держаних органів влади та бізнесом Польщі і України.

Цьогорічний форум відбудеться під патронатом Посольства України в Республіці Польща, Консульства України в Гданську та за підтримки Комітету Верховної Ради України з питань транспорту.

Нагадаємо, Україна представила свої туристичні можливості на міжнародній виставці у Берліні.

Джерело UATV
дата 17.03.2018
категорії Українці в світі
поділитися
Топ новин на UA|TV