У Тунісі провели марш солідарності з вимогою покарати вбивць журналістів з усього світу (ФОТО)

uatv
12.06.2019
Фото Facebook Сергій Томіленко

Майже 400 журналістів з усього світу взяли участь у марші солідарності, який відбувся у центрі столиці Тунісу.

Про це повідомив голова НСЖУ Сергій Томіленко у Facebook.

За його словами, на заході, ініційованому з нагоди відкриття в Тунісі 30-го конгресу Міжнародної федерації журналістів, скандували “Солідарність” і вимагали справедливості у справах убивств журналістів по всьому світу.

Учасники маршу несли прапорці з символікою МФЖ і портретами убитих журналістів. Хода закінчилася біля будівлі Асоціації журналістів Тунісу, на фасаді якої розміщено великий банер із фото Павла Шеремета, Яна Куцака, Дафни Галіції та інших загиблих співробітників медіа.

“Безпека і справедливість – це наші принципові вимоги до урядів усіх країн світу. Солідарність – наш заклик до кожного журналіста, щоб ми не мирилися з безкарністю та атаками на наші права”, – говорить Томіленко.

Зазначається, що конгрес Міжнародної федерації журналістів уперше за 90-річну історію відбувається на африканському континенті. Його учасниками є представники журналістських асоціацій і союзів із понад 150 країн світу. Нинішній Конгрес присвячений проблемі для журналістики в цифрову епоху, зокрема, планується затвердження нової редакції глобального кодексу журналістської етики.

Раніше представник міжнародної організації “Репортери без кордонів” в Україні Оксана Романюк заявила, що за час війни на сході України понад 80 українських журналістів побували в заручниках у бойовиків.

Джерело UATV
дата 12.06.2019
категорії Суспільство
поділитися

Топ новин на UA|TV