У трьох країнах скасували 600 рейсів через страйк пілотів SAS

uatv
26.04.2019
Фото Twitter Aviation Tribune

У Швеції, Данії та Норвегії страйкують пілоти мультинаціональної авіакомпанії Scandinavian Airlines System (SAS). У результаті цього було скасовано понад 600 авіарейсів.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на The Local.

“Пілоти скандинавських авіаліній SAS покинули робочі місця в Швеції, Данії та Норвегії на початку п’ятниці, залишивши в скрутному становищі 70 тисяч пасажирів, оскільки більш ніж 600 рейсів було скасовано”, – зазначається у повідомленні.

Через страйк не відбулися як внутрішні, так і європейські та далекомагістральні рейси. Якщо так триватиме й далі, до неділі не зможуть здійснити політ близько 170 тисяч пасажирів.

Ініціювала страйк Шведська асоціація пілотів. В організації зазначають, що переговори, які тривали не один місяць, не змогли вирішити проблеми “погіршення умов праці, непередбачуваних графіків роботи та відсутності гарантій зайнятості”.

Пілоти, зокрема, вимагають підвищення заробітної плати на 13%. Проте у Шведській конфедерації транспортних підприємств наголошують, що у них і так “висока середня заробітна плата у розмірі 93 тис. крон ($9769) на місяць”.

Однією з головних тем переговорів є робочі графіки пілотів SAS, більшість із яких на сьогодні змінні.

Нагадаємо, з Києва на “китайські Гаваї” відкриють прямий авіарейс.

Джерело Укрінформ
дата 26.04.2019
категорії Світ
поділитися

Топ новин на UA|TV