У Світовому банку перелічили найважливіші реформи України за п’ять років

uatv
24.04.2019
Фото Укрінформ-UATV

У Світовому банку розповіли про успіх України на шляху реалізації необхідних реформ, попри низку гострих проблем у сфері політики, безпеки та економіки.

Про це повідомляє прес-служба банку.

Ключовими реформами, реалізованими після 2014 року, Світовий банк визначив: значну фіскальну консолідацію, перехід на гнучкий валютний курс, реформування тарифів на енергоносії та системи соціальної допомоги, забезпечення більшої прозорості державних закупівель, спрощення регулювання бізнесу.

Також важливими для країни назвали стабілізацію та реструктуризацію банківського сектору, схвалення пакета реформ у сфері охорони здоров’я, створення антикорупційних органів і впровадження декларування майна та доходів посадовими й службовими особами держави.

Зазначається, що у 2018 році зростання ВВП в Україні прискорилося до 3,3%. Зростанню сприяв рекордний врожай, розширення надання послуг та сприятливі умови для розвитку внутрішнього попиту.

“У перспективі Україні необхідно буде здійснювати реформи за багатьма напрямками, щоби забезпечити стале відновлення економіки та загальне процвітання”, – підсумували у Світовому банку.

Нагадаємо, що за рік в українські стартапи інвестували більш ніж $300 млн.

Джерело UATV
дата 24.04.2019
категорії Економiка
поділитися

Топ новин на UA|TV