У світі відновили прийом громадян 40 посольств і консульств України, – МЗС

uatv
15.05.2020
Фото Укрінформ

40 посольств і консульств України у світі повністю або частково відновили прийом громадян.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства закордонних справ України, інформує UATV.

Під час прийому відвідувачів обов’язково дотримуються санітарно-протиепідемічні правила країни перебування, а також рекомендації ВООЗ і МОЗ України.

“З метою створення максимально безпечних умов для відвідувачів та консулів, посольства України у Великій Британії, Ізраїлі, Латвії, Нідерландах, ФРН розпочали роботу з використанням попереднього запису через Інтернет засобами електронної черги МЗС (е-Черга)”, – зазначають в МЗС.

У тих державах, де карантин ще не був послаблений, поки що опрацьовують лише невідкладні консульські питання, які пов’язані з пандемією коронавірусу і надзвичайними ситуаціями з громадянами України.

“До таких ситуацій, зокрема, належать смерть, арешт, втрата документів, необхідних для нагального повернення в Україну тощо”, – додають у відомстві.

Також в МЗС закликали співвітчизників перевіряти уточнену інформацію на сторінках посольств і консульств України в країнах перебування.

Раніше повідомлялося, що після закриття кордонів через пандемію коронавірусу приблизно 200 тайських громадян залишилися в українських містах і кілька тисяч українців – у Таїланді.

Читайте також: В Україну за добу повернувся 581 громадянин, – ДПСУ

Джерело UATV
дата 15.05.2020
категорії Українці в світі
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×