У столиці пройшов еко-забіг NoWasteRace 2018

Збирали гроші на відкриття Другої сортувальної станціі вторсировини у Києві

uatv
15.04.2018

Фото UATV

15 квітня Україна БЕЗ сміття провела “Другий київський екологічний забіг” в ботанічному саду ім. Гришко, повідомили організатори у Facebook.

350 осіб взяли участь в благодійному забігу, присвяченому збору коштів для запуску другої сміттєсортувальної станції в Києві.

Крім забігу, організатори провели майстер-класи – як правильно сортувати сміття.

“Kyiv No Waste Race 2018 – це не просто спосіб підтримати проект “Україна без сміття” в його щоденній діяльності. Це можливість допомогти розвинути інфраструктуру для сортування по всьому Києву, збільшити кількість адекватних станцій прийому вторсировини, зробити сортування простим, доступним та розповсюдженим!”, – йдеться у повідомленні.

Читайте такожВолодимир Гройсман показав, як виглядає “Нова українська школа”

На сьогодні в Україні немає умов для сортування, більшість громадян не знають про необхідність розділяти сміття, не кажучи вже про те, як це робити, майже все сміття звозиться на полігони та отруює землю та повітря. Жоден закон по-справжньому не контролює поводження з відходами, а території сміттєзвалищ невпинно ростуть.

“Україна без сміття” разом із допомогою громадян популяризує сортування, навчає поводженню із відходами, розвиває мережу станцій прийому вторсировини. Адже саме системне впровадження та безперебійна праця по сортуванню відходів дозволить впровадити сортування та переробку по всій Україні!

Джерело UATV
дата 15.04.2018
категорії Суспільство
поділитися
Топ новин на UA|TV