У столиці Австралії відбулася персональна виставка українського художника

Український художник Володимир Воронюк презентував персональну виставку в рамках традиційного Дня української культури у Канберрі

uatv
13.04.2018

Фото Укрінформ-UATV

Про це повідомляє Укрінформ.

“Австралія цікава мені у різних вимірах. Я люблю малювати на пленері, тож Зелений континент з його просторами і незвичайною природою відкриває неймовірні можливості. З іншого боку, тут живе унікальна українська громада, якій дуже цікаве сучасне українське мистецтво”, – наголосив Володимир Воронюк.

Виставка художника відбулася в Українському православному культурному центрі у Канберрі й налічувала майже тридцять полотен, більшість із яких відображають мальовничі пейзажі Західної України та красу українського жіноцтва.

Представники австралійського зовнішньополітичного відомства та іноземного дипломатичного корпусу, акредитованого у Канберрі, високо оцінили роботи митця та красу автентичної України.

“Дивлячись на роботи Володимира Воронюка, пізнаєш Україну глибше”, – заявила представниця офісу прем’єр-міністра Австралії.

Читайте також: Євробачення-2018: Організатори обрали саундтрек пісенного конкурсу (ВІДЕО)

Багато гостей виставки відзначили, що їм цікаво було порівняти, як художник відчув і передав українські та австралійські пейзажі.

“Ми дуже вдячні Володимиру Воронюку, який збагатив українське свято своїми роботами”, – наголосив посол України в Австралії Микола Кулініч.

Як відомо, Володимир Воронюк народився на Вінниччині, закінчив Вижницьке художнє училище та художньо-графічний факультет Одеського державного педагогічного інституту ім. К. Ушинського. Його роботи виставлялися у багатьох країнах світу, зокрема у США, Канаді, Бельгії, Люксембурзі та Австралії.

Джерело Укрінформ
дата 13.04.2018
категорії Культура, Новини партнерів
поділитися
Топ новин на UA|TV