У штабі ООС розповіли про особливості розведення сил на ділянці №3 (ФОТО)

uatv
09.11.2019
Фото Ігор Меделян/UATV

На ділянці розведення №3 у районі населених пунктів Богданівка та Петрівське в Донецькій області українські військові відійдуть на 1 кілометр та займуть раніше обладнані позиції.

Про це повідомляє UATV з посиланням на пресцентр штабу ООС.

“З ділянки розведення №3 відведенню підлягають 42 військовослужбовця Збройних сил України, три бойових броньованих машини та 48 одиниць стрілецької зброї”, – йдеться у повідомленні.

Процес відведення контролюватимуть представники Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ та військовослужбовці зі Спільного центру з контролю та координації (СЦКК).

“Він (процес відведення – ред.) реалізується у межах досягнутих у попередні роки домовленостей у Мінську. Зокрема, Протоколу від 5 вересня 2014 року, Меморандуму від 19 вересня 2014 року, а також комплексу заходів з виконання Мінських угод від 12 лютого 2015 року”, – нагадали у штабі.

Обидві сторони повинні відвести особовий склад та озброєння за три дні. Після цього відбуватиметься пошук і знищення мінно-вибухових загороджень, демонтаж фортифікаційних споруд та інших об’єктів військового призначення в межах визначеної ділянки.

“На 29 добу українська сторона інформує про те, що усі заходи проведено, і вже наступного дня представники СММ ОБСЄ проводять верифікацію виконаних заходів. Нагадуємо – процес розведення проходить дзеркально з обох сторін”, – додали у штабі ООС.

В районі н.п. Богданівка та Петрівське, що на Донеччині, розпочався практичний етап процесу розведення сил і засобів на…

Опубліковано Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation Субота, 9 листопада 2019 р.

Нагадаємо, сьогодні, 9 листопада, біля Петрівського і Богданівки стартувала практична фаза розведення сил.

Джерело UATV
дата 09.11.2019
категорії ООС (АТО)
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×